Dostawa

DOSTAWA I ODBIÓR TOWARÓW

  1. Towary dostarczane są na adres wskazany przez Klienta/Klientkę w zamówieniu.
  2. Przewidywany czas dostawy do Klient przesyłką kurierską to 1 dzień roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki.

Całkowity i maksymalny termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych

Rozpoczęcie realizacji zamówienia może zostać opóźnione do momentu zaksięgowania na rachunku bankowym Sklepu kwoty ceny sprzedaży (i ew. kosztów przesyłki), w przypadku wyboru przez Klienta/Klientkę formy płatności jako przedpłaty internetowej.

  1. Towary są dostarczone pod wskazany adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej firmą spedycyjną InPost SP z o.o. W wyjątkowych sytuacjach może nastąpić zmiana firmy spedycyjnej na FedEx Express Polska SP. z o.o lub DHL SP. z. o. o. 

Opłaty za dostawę produktów są podawane w procesie składania zamówienia.

  1. Wszystkie przesyłki realizowane są ubezpieczoną przesyłką kurierską,
  2. Koszty przesyłki zakupionych Towarów w wysokości: 20 zł – przy zapłacie z góry lub 25 zł – przy wysyłce za pobraniem ponosi Klient/ka, o czym Klient/ka zostaje poinformowany także przed zatwierdzeniem składanego zamówienia.

Do każdego przesyłanego towaru załączany jest dowód zakupu: w postaci paragonu lub na wyraźne żądanie klienta imienna faktura VAT, w tym przypadku klient zobowiązany jest do podania danych do faktury.

W przypadku, jeżeli Klient jest płatnikiem VAT prowadzącym działalność gospodarczą, w celu uzyskania faktury VAT obowiązany jest podać NIP firmy.