O nas

Jesteśmy małym biznesem, stworzonym przez polsko-bułgarskie małżeństwo. Pomysł założenia sklepu sprzedającego bułgarskie garnki gliniane wziął się stąd, że coraz więcej znajomych (lub też ich znajomych) prosiło nas o sprowadzenie ich, gdy wybieraliśmy się odwiedzić naszą rodzinę w Bułgarii. Równocześnie zaczęliśmy regularnie odwiedzać Jarmark Staroci i Rękodzieła w Kiermusach, gdzie udało nam się zapoznać z garami lokalną społeczność. Z czasem wyruszyliśmy w Polskę, dziś odwiedzamy jarmarki w Gdańsku, Zielonej Górze, w okolicach Rzeszowa, w Krakowie i wielu innych miastach. Jednocześnie ciągle poszerzamy nasz asortyment i staramy się dotrzeć do kolejnych odbiorców z naszą ofertą internetową.

Na jarmarkach zwykle spotkać można Nikolet, czyli bułgarską część GaryBułgary. Zawsze chętnie odpowiada na wszystkie, nawet nietypowe pytania dotyczące garów. Wspaniale potrafi też rozprawiać o jedzeniu, które można w nich przyrządzić, więc po spotkaniu z nią możecie poczuć się dziwnie głodni…

Jerzy odpowiada za obsługę sklepu internetowego. To właśnie on bardzo pieczołowicie zapakowuje garnek, tak żeby dotarł do Was w całości. Jeśli z jakiegoś powodu postanowicie do nas zadzwonić – to właśnie on odbierze. No chyba, że akurat przebywa w pomieszczeniu, w którym nie ma zasięgu. W takim wypadku nie martwcie się – na pewno oddzwoni!